Rezervācijas Atcelšana un Naudas Atgriešana

Rezervāciju ir iespējams atcelt ar 95% atmaksu 5 darba dienu laikā pēc maksājuma veikšanas. Rezervāciju ir iespējams atcelt ar 50% atmaksu ne vēlāk kā 14 dienas pirms rezervācijas sākuma datuma. Ja rezervācija tiek atcelta vēlāk kā 14 dienas pirms rezervācijas sākuma datuma, atmaksa par uzturēšanos netiek atgriezta. Rezervāciju iespējams atcelt zvanot vai rakstot epastu uz info@sniegi.lv. Šie noteikumi var tikt mainīti pirms to stāšanās spēkā savstarpēji, rakstiski vienojoties. 

Privātuma Politika

KONFIDENCIALITĀTES PAZIŅOJUMS

Šī konfidencialitātes politika nosaka kārtību, kādā Sniegi.lv vāc, izmanto, saglabā un izpauž informāciju, kas iegūta no tīmekļa vietnes www.sniegi.lv (”Vietne”) lietotājiem (katrs – ”Lietotājs”). Šī konfidencialitātes politika attiecas uz Vietni, kā arī uz visiem Sniegi.lv piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem.

Personiska identifikācijas informācija

Personisku identifikācijas informāciju no Lietotājiem varam iegūt dažādos veidos, tai skaitā, bet ne tikai brīžos, kad Lietotāji apmeklē mūsu vietni, reģistrējas vietnē, veic pasūtījumu, pierakstās jaunumu saņemšanai, aizpilda aptauju vai dokumentu, kā arī veic citas darbības, kas saistītas ar mūsu Vietnē pieejamajām aktivitātēm, pakalpojumiem, iespējām vai resursiem. Lietotājiem var tikt prasīts norādīt vārdu un e-pasta adresi, telefona numuru. Lietotāji var apmeklēt Vietni arī anonīmi. Informācija par personas identitāti tiks vākta tikai no tiem Lietotājiem, kas šo informāciju labprātīgi mums snieguši. Lietotāji var atteikties sniegt personīgu informāciju, taču tas var traucēt veikt konkrētas darbības Vietnē.

Identifikācijas informācija, kas nav personiska

No Lietotājiem, kas apmeklē mūsu Vietni, varam iegūt arī tādu informāciju par identitāti, kas nav personiska, piemēram, informāciju par pārlūkprogrammas nosaukumu, datora veidu, kā arī tehnisko informāciju par Lietotāja piekļuvi mūsu Vietnei, tai skaitā par operētājsistēmu un interneta pakalpojumu sniedzējiem, kā arī citu līdzīgu informāciju.

Tīmekļa pārlūkprogrammas sīkfaili

Lai uzlabotu Lietotāja pieredzi, mūsu Vietne mēdz izmantot ”sīkfailus”. Lietotāja tīmekļa pārlūkprogrammas sīkfaili atrodas pārlūkprogrammas cietajā diskā, kur tiek uzglabāta informācija. Dažos gadījumos tiek sekots informācijai par šiem sīkfailiem. Lietotājs var izvēlēties iestatīt tīmekļa pārlūkprogrammu tā, lai sīkfaili tiktu bloķēti vai Lietotājs saņemtu brīdinājumu brīžos, kad sīkfaili tiek sūtīti. Šādas rīcības gadījumā Vietne var daļēji nedarboties.

 

Kā mēs izmantojam iegūto informāciju

Sniegi.lv var iegūt un izmantot Lietotāju personisko informāciju šādiem mērķiem:

  • Lai uzlabotu klientu apkalpošanu

Jūsu sniegtā informācija palīdz mums atbildēt uz klientu apkalpošanas prasībām, kā arī efektīvāk atbalstīt vajadzības.

  • Lai personalizētu lietotāja pieredzi

Lai saprastu mūsu Lietotāju, kā grupas, paradumus, izmantojot Vietnē sniegtos pakalpojumus un resursus, mēs mēdzam izmantot iegūto informāciju kopumā.

  • Lai uzlabotu mūsu Vietni

Lai uzlabotu mūsu piedāvātos produktus un sniegtos pakalpojumus, mēdzam izmantot jūsu sniegtās atsauksmes.

  • Lai apstrādātu maksājumus

Gadījumos, kad tiek veikts pasūtījums, mēdzam izmantot Lietotāju sniegto informāciju par sevi, taču to darām tikai tādēļ, lai varētu apstrādāt pasūtījumu. Mēs nesniedzam šo informāciju citām personām, izņemot gadījumus, kad tas nepieciešams pakalpojuma nodrošināšanai.

  • Lai sūtītu periodiskus e-pastu.

Lai Lietotājam nosūtītu informāciju, kas saistīta ar pasūtījumu, mēdzam izmantot e-pasta adresi. E-pasta adrese var tikt izmantota arī tam, lai atbildētu uz jautājumiem un/ vai citām prasībām. Ja Lietotājs izlēmis būt mūsu adresātu sarakstā, viņš saņems e-pastus ar informāciju par uzņēmuma jaunumiem, atjauninājumiem, ar produktiem vai pakalpojumiem saistītu informāciju u.c. Ja Lietotājs vairs nevēlas saņemt šādus e-pastus, katra e-pasta beigās ir iekļauta informācija par to, kā atteikties no iepriekš minēto e-pastu saņemšanas.

Mēs aizsargājam jūsu informāciju

Lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, lietotājvārdu, paroli, darījumu informāciju un citus datus, kas tiek glabāti mūsu Vietnē, no neatļautas piekļuves, izmainīšanas, atklāšanas vai iznīcināšanas, veicam atbilstošas datu vākšanas, uzglabāšanas un apstrādes darbības, kā arī dažādus drošības pasākumus.

Sensitīvu un privātu datu apmaiņa starp Vietni un tās Lietotājiem notiek pa SSL sertifikāta aizsargātu komunikācijas kanālu. Informācija ir šifrēta un aizsargāta ar ciparparakstiem.

Dalīšanās ar jūsu personīgo informāciju

Mēs nepārdodam, neiemainām un neiznomājam Lietotāju personīgo informāciju citiem. Atsevišķos gadījumos sniedzam vispārēju demogrāfisku informāciju par lietotāju kopumu mūsu biznesa un sadarbības partneriem, kā arī reklamētājiem, lai sasniegtu mērķus, kas minēti iepriekš, taču šī informācija nav personiska identifikācijas informācija. Mēdzam izmantot trešās puses pakalpojumu sniedzējus, kas palīdz mums vadīt uzņēmumu un Vietni vai pārvaldīt mūsu darbības, piemēram, izsūtīt jaunumus vai aptaujas. Jūsu personīgo informāciju sniedzam iepriekš minētajām trešajām pusēm tikai tad, ja esat devuši tam atļauju.

Trešo pušu tīmekļa vietnes

Vietnē Lietotāji var sastapties ar reklāmām vai citu saturu, kas ved uz mūsu partneru, piegādātāju, reklamētāju, sponsoru, licences devēju un citu trešo pušu vietnēm un pakalpojumiem. Mēs nekontrolējam saturu vai saites, kas parādās šajās vietnēs, kā arī neatbildam par darbībām, kas tiek veiktas ar mūsu Vietni saistītajās tīmekļa vietnēs, turklāt šīs vietnes un pakalpojumi, tai skaitā saturs un saites, var nepārtraukti mainīties. Iepriekš minētajām vietnēm un pakalpojumiem var būt pašiem sava konfidencialitātes politika un klientu apkalpošanas politika. Atrodoties jebkādā citā tīmekļa vietnē, tai skaitā tīmekļa vietnēs, no kurām iespējams nonākt mūsu Vietnē, jāievēro konkrētās tīmekļa vietnes noteikumi un nosacījumi.

Reklamēšana

Mūsu Vietnē redzamās reklāmas Lietotājiem sniedz arī reklamēšanas partneri, kuri var iestatīt sīkfailus. Šie sīkfaili ļauj reklāmu serverim atpazīt jūsu datoru katru reizi, kad tiek nosūtīta tiešsaistes reklāma, lai ievāktu identifikācijas informāciju, kas nav personiska, no jums vai citām personām, kas lieto jūsu datoru. Iegūtā informācija ļauj reklāmu tīkliem uzrādīt reklāmas, kas pēc viņu domām jūs ieinteresēs visvairāk. Šī konfidencialitātes politika neietver reklamētāju sīkfailu izmantošanu.

Izmaiņas šajā konfidencialitātes politikā

Sniegi.lv ir tiesības jebkurā laikā atjaunināt konfidencialitātes politiku. Atjauninājuma datums tiks norādīts šīs lapas apakšpusē. Iesakām Lietotājiem bieži pārskatīt lapu, lai ievērotu izmaiņas, kā arī tādēļ, lai Lietotāji būtu informēti par to, kā mēs palīdzam aizsargāt iegūto personīgo informāciju. Jūs esat informēts par to, ka šīs konfidencialitātes politikas periodisks pārskats un izmaiņu ievērošana ir jūsu atbildība, kā arī tam piekrītat.

Jūsu piekrišana šiem noteikumiem

Lietojot šo Vietni, jūs piekrītat šai politikai. Ja jūs nepiekrītat šai politikai, lūdzu, neapmeklējiet mūsu Vietni. Ja turpināt lietot Vietni pēc politikas izmaiņu publicēšanas, tiek pieņemts, ka piekrītat šīm izmaiņām.

Kontakti

Ja jums ir jebkādi jautājumi par šo konfidencialitātes politiku, šīs vietnes darbībām vai darījumiem šajā vietnē, sazinieties ar mums:

 

Atpūtas Māja Sniegi

www.sniegi.lv

Sniegi, Lazdonas novads, LV-4824

info@sniegi.lv

Šis dokuments pēdējo reizi atjaunots 2021. gada 1. septembrī.